Problem z wrażliwą, suchą i trądzikową cerą

Witam,mam problem z cerą. Mam strasznię suchą,wrażliwąi trądzikową.Wyskakują mi na całej twarzy czarne wągry i do tego schodzi mi skóra, bylam juz u dermatologów ale to na nic, co chwilę zmieniam kremy,kupuję specjalnie do mojej cery i dalej sucha i z wągrami.Błągam o pomoc

A co dokładnie Pani stosuje?
Polecałabym raz w tygodniu peeling, a na co dzień olejek perilla (z pachnotki), nie zapcha Pani skóry, a działa także nawilżająco.

Witam serdecznie,
w Pani przypadku proponuję dermokosmetyki, które nie będą dodatkowo drażnić problematycznej cery. Proszę spróbować np. Bioderma Sebium Hydro - krem nawilżający do cery trądzikowej, Sebium Pore Refiner - zwężający pory (lub jakąkolwiek maseczkę oczyszczającą z glinki zielonej lub białej stosować co 7 - 14 dni), do mycia Bioderma Sensibio H2O. Można wspomóc nawilżenie skóry od środka, np. przy pomocy Belissa Hydro lub Capivit Hydrocontrol i pić do 2 l wody dziennie.

Pozdrawiam,
ES

Ze względu na sprzyjającą porę roku warto zdecydować się na peelingi medyczne skojarzone z nawilżającą mezoterapią. Lekarz medycyny estetycznej z pewnością zaproponuje Pani szczegółowy plan dalszej , domowej pielęgnacji Godna uwagi jest seria Sebium Biodermy