Problem z wrażliwością i samotnością po wyjeździe na studia

Jestem na studiach pierwszy rok, wyjechalam ze swojego miejsca zamieszkania i studiuje w wiekszym mieście. Jest mi bardzo ciezko, jestem bardzo wrazliwa osoba do tego. Boje sie ze sobie nie poradze, przed kazdym egzaminem jestem bardzi zestresowana dochodzi czasem do łez. Co zrobic by niw byx tak wrazliwa osoba, nie czuc sie samotnie oraz uwierzyc w siebie.?

Witam,

proszę rozważyć wsparcie psychologiczno/psychoterapeutyczne - jako formę pomocy dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie