Problem z wtórnym brakiem miesiączki

Witam, mam problem z wrórnym brakiem miesiączki, ginekologicznie wszystko jest w porządku, nadnercza też są ok, jedyne, co wg lekarzy może powowdować brak okresu jest delikatna niedoczynność tarczycy: TSH 1,29 FT3 2,28 FT4 0,87. Dwa ostatnie są o 0,2 poniżej normy. Estradiol, prolaktyna też niskie. Dostałam Euthyrox 25, Czy tarczyca może wpływać na niskie wartości hormonów płciowych i może powodować takie problemy z miesiączką?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proponuje zgłosić się do lekarza endokrynologa.