Problem z wybaczeniem zdrady mężowi

Z moim mężem jestem prawie 22 lata. 13 lat temu jak urodziło nam się dziecko mąż miał przez 4 miesiące romans. Tak naprawdę nigdy mu tego nie wybaczyłam, okłamywałam samą siebie.Nigdy też przez te 22 lata nie miałam orgazmu. Często się kłócimy jest coraz gorzej, nawzajem obrzucamy się obelgami.Ja już nie daję rady, jestem bezradna, mam niskie poczucie wartości, beznadziei, gdyby nie dzieci to... Ostatnio mamy ciche dni chyba już 2 tyg. Chciałam pójść do psychologa ale nie stać mnie.

Gdy w grę wchodzi wasza szczęśliwa i pełna wzajemnego szacunku przyszłość, koszty lepiej zaakceptować niż do końca życia żałować i sobie wypominać.
Pozdrawiam.

To, czy Pani wybacza czy nie to Pani decyzja i nikt nie może do tego zmuszać. Jednak tkwienie w żalu, złości, goryczy nie pomaga cieszyć się życiem. Tak na prawdę w Państwa związku dzieje się więcej niepokojących rzeczy, które warto przeanalizować u psychologa, seksuologa. Najskuteczniejsza będzie terapia dla pary. Może jednak Pani skorzystać z terapii indywidualnej.
Zarówno porady psychologiczne jak i terapia są dostępne w ramach NFZ.