Problem z wyborem rezonansu magnetycznego dla 10-letniego syna z ADHD

Mam problem z wyborem optymalnego rezonansu mag. dla 10-letniego syna.Wykonam je za własne pieniądze.W pracowni dostępne sa Glowa bez i z kontrastem GŁOWA BEZ KONTRASTU+nerwy czaszkowe+ucho wew GŁ. Z KONTRASTEM+ANGIO GŁ.+ ANGIO BEZ KONTRASTU GŁ.+ ANGIO Z KONTRASTEM GŁ. BADANIE PERFUZYJNE MÓZGU GŁ. BADANIE DYFUZYJNE ANGIO MR NACZYŃ MÓZG.GŁOWY Syn ma ADHD, zab.opozycyjno-buntownicze i inne niespójne zachowania.Psychiatra zaleca MRI ale nie powiedział mi które dokładnie.proszę o pomoc

Witam serdecznie,

O wyborze rodzaju badania MRI powinien zadecydować lekarz prowadzący. Jeśli psychiatra zalecił takie badanie to powinien sprecyzować na skierowaniu o jaki rodzaj badania chodzi. Sugeruje skonsultować się z psychiatrą prowadzącym w tej sprawie lub z radiologiem w Pracowni MRI, która badanie ma wykonać.

Pozdrawiam.