Problem z wybudzeniem się ze snu

dzień dobry. nazywam się Krystian mam problem z wybudzeniem się z mojego snu, bardzo się tego boje. można cos na to poradzic

Jeśli objawy lekowe pojawiają się podczas wstawania, wybudzania, warto przyjrzeć się ich faktycznym przyczynom. Jeśli zaburzenia sa lekkie, nie pojawiają się codziennie, warto przyjrzeć się temu, co je wywołuje, w jakich okolicznościach sie pojawiają, kiedy sie nie pojawiają itp. Jeśli sa silne, powodują trudności w regulacji rytmów około-dobowych (bezsenność) lub uniemożliwiają funkcjonowania, warto skonsultować sie z psychologiem.