Problem z wyleczeniem pokrzywki

Witam Od 2 miesięcy zmagam się z alergią skórna .Leczenie zaczęłam od wizyty u lekarza ogólnego . Leki od niego przepisane nie dawały poprawy. Wybrałam się do dermatologa stwierdził ,że jest to pokrzywka przepisał leki z tym ,że mam wrażenie , mimo tego ,że je przyjmuje i po wizycie kontrolnej stwierdził poprawę ja jej nie czuje i leki słabo działają .Co mogę zrobić by się jej na dobre pozbyć ? aktualnie biorę methypred, locoid corelo krem, beta karoten. Pozdrawiam Paulina prosze o wiadomość

Witam, należy się zastanowić co jest powodem nawracającej pokrzywki . Mogą to być infekcje, leki, pokarmy- bardzo często konserwanty i barwniki.
Dlatego odstawić betakaroten, odzywiać sie lekkostrawnie, "domowo", żadnych cukierków , gum do żucia , kolorowych nopojów- jedynie woda niegazowana i zwykla czarna herbata. Prosze poczytać sobie o diecie aspirynowej (jest ona bez konserwantów) i na razie ją stosować. dalej brać leki i konsultować się ze swoim prowadzacym lekarzem.
Pozdrawiam