Problem z wypiekami i zaczerwienieniem skóry twarzy

Witam, mam problem z wypiekami i zaczerwienieniem skóry twarzy, Jest to dla mnie bardzo krępujące kiedy czuje że robie sie czerwona.Jak moge sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Może być to problem dermatologiczny, kosmetyczny lub psychologiczny - a często łączący wszystkie te obszary. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Pozdrawiam!

Jeśli wykluczy Pani somatyczne podłoże zaburzeń (np. zmiany skórne czy hormonalne), podłoże zaburzeń będzie psychologiczne czyli emocjonalne. Wówczas warto skonsultować się z psychologiem i pracować nad poradzeniem sobie w psychoterapii.