Problem z wyprostowaniem ręki i promieniujący ból od pachy

Problem zaczął się z rana. Otóż kilka dni temu nie mogłem wyprostować ręki zaraz po wstaniu z łóżka. Straszny promieniujacy ból od pachy. Pewne ruchy nie sprawiają mi bólu. Smaruje Keto Spray 2x oraz nimesil 2x tak jak zalecił lekarz. Jednak ból nie przechodzi. Nadmieniam iż z tej ręki spory czas miałem pobierana krew. Co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Wskazane jest wykonanie badania profilaktycznego krwi aby wykluczyć stan zapalny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisał Pan ile dokładnie trwa terapia. Jeśli zatem dopiero kilka dni, proszę dalej stosować zalecone leki. Jeśli trwa to już dłużej, a nie ma żadnych efektów, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem prowadzącym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi ulgi to wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.