Problem z wypróżnianiem u 3-miesięcznej córki

Witam moją prawie 3 miesięczna Mania od miesiąca ma problem z kupkami a mianowicie z ich brakiem. Stosowaliśmy ponad 2 tygodnie debridat ale zaczęło się ulewanie po nim a innego efektu brak. Po tygodniu bez kupki małą prezy się płacze a kupy brak (chyba że wywołam ja czopkiem) czy to jest normalne że nie może zrobić kupy.. przeraża mnie tłumaczenie że dzieci karmione piersią tak mają.

Rzeczywiście podczas KP maluch może nie oddawać stolca przez kilkanaście dni. Jednak jeżeli się pręży i widać wysiłek - zalecałabym jedynie stosowanie probiotyku u dziecka. Pytanie też jak z przyrostami masy ciała?