Problem z wypróżnianiem u 8-miesięcznej córki

WITAM SERDECZNIE. MOJA 8-MIESIĘCZNA CÓRECZKA OD TYGODNIA SAMODZIELNIE SIEDZI I OD TYGODNIA ZACZĄŁ SIĘ PROBLEM Z WYPRÓŻNIANIEM. DOTYCHCZAS TURLAŁA SIĘ I NIE BYŁO PROBLEMÓW Z KUPKAMI. JAK SIADŁA NIE MA MOWY O ŻADNYM TURLANIU A WYPRÓŻNIANIE RÓWNIEŻ ODBYWA SIĘ NA SIEDZĄCO I NIE DO KOŃCA I TE KUPKI TO JEDEN TWARDY BOBEK. JAK WIDZĘ ŻE ZACZYNA ROBIĆ KUPKĘ KŁADĘ JĄ W POZYCJI LEŻĄCEJ I WTEDY ZATRZYMUJE KUPKĘ. NIE WIEM CO MAM ROBIĆ. CZY ZOSTAWIĆ JĄ W SPOKOJU I NIECH ROBI JAK CZY KUPIĆ NOCNICZEK. POMOCY!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry,. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może przyczyną są zmiany w diecie?