Problem z wypróżnieniem, cofanie się pokarmu, zgaga i osłabienie a możliwość nerwicy wegetatywnej

Witam mam problem nie moge się wypróżnić, mam uczucie tak jak by blokady w jelitach cofa mi się pokarmem uczucie zgagi i czuje się osłabiony. czy możliwe ze mam nerwice wegetatywną?

Szanowny Panie, objawy, o których Pan mówi mogą mieć jak najbardziej podłoże psychosomatyczne. Zwykle maja one źródło systemowe, rodzinne. Zachęcam Pana do skorzystania z możliwości jakie daje terapia Metasystemowa, osoby szkolone w tym podejściu skutecznie korzystają z metod psychosomatoterapii. Lista gabinetów i terapeutów znajdzie Pan stronie internetowej Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski