Problem z wypróżnieniem i ból po lewej stronie

Witam w grudniu przeszłam zatrucie pokarmowe.W styczniu miałam bolesne zaparcia trwające tydzień do tego ból brzucha w lewej części podbrzusza promieniujący do pleców,bóle krzyża,stolce ze śluzem. Po lekach wypróżniam się normalnie rano,a potem wogóle albo z trudem,po zjedzeniu odczuwam ból po lewej stronie.Dziesięć lat temu po porodzie przepuklina pachwinowa prawa,która miałam od dziecka znikła,ale martwię się czy te problemy nie są związane z nią.Jakie badania powinnam wykonać w tej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego,. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie USG jamy brzusznej.