Problem z wypróżnieniem od dłuższego czasu

Mam problem z wypróżnieniem od dłuższego czasu ok 2 - 3 mce. mam wrażenie jakby odbyt był zablokowany pomagam sobie palcem gdy wkładam palec kieruje mnie on w stronę kręgosłupa, w stronę brzucha jest jakby wzdęta "piłka" nie mogę się wypróżnic. Palec wkładam przez papier, gdy eyjmuję jest na nim krew co to? proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.