Problem z wysławianiem się lub zbieraniem myśli u 25-latka

Witam. Mam 25 lat i od pewnego czasu zauważyłem, że mam problem z wysławianiem się lub zbieraniem myśli. To proces powolny, który kształtuje się u mnie przez lata ale zauważam zmiany. Ciężko mi czasami prowadzić dialog z innymi osobami, nie wiem jakiego słowa użyć. Ponadto czuję się często zmęczony, otępiały i mam wrażenie, że mój mózg nie pracuje tak jak należy. Co ciekawe w przypadku pisania jest zupełnie inaczej. Konstruuje zdania bez pribkeny. Do jakiego specjalisty się udać? Co to może być?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy bez osobistego kontaktu. Proszę skonsultować się np. ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu lub w Poradni Zdrowia Psychicznego i podążać za dalszymi wskazówkami.

Pozdrawiam!