Problem z wystającym brzuchem u 37-latki

Dobry wieczór. Mam jeden taki problem z moim brzuchem,wyglądam jak bym była ósmym miesiącu ciąży i wogole on się nie zmniejsza tylko rośnie.Trzecie dziecko urodziłam osiem lat temu i tak od tamtej pory chodzę z tym dużym brzuchem. Jest on twardy i ćwiczyłam herbatki piłam i nic. Nie wiem co mam robić czemu ten brzuch się taki zrobił.Prosze o poradę i dziękuję.

Dzień dobry,

podała Pani mało informacji na temat Pani aktualne odżywiania się.

Powinna się Pani skontaktować z dietetykiem z Pani okolicy, który oceni Pani sposób odżywiania się oraz dzienne spożycie. Jeżeli będzie potrzeba wskaże Pani prawidłowy sposób odżywiania się lub zbilansuje dietę, która pomoże Pani zrzucić zbędne kilogramy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga