Problem z wysypką na ciele u 21-latki

Witam, od listopada męczę się z wysypką na ciele. Z początku była bardzo swędząca, jednak po raptem paru tygodniach nie drapie się tak dużo. Wysypka jest pęcherzykowo - grudkowa wypełniona wodą. Będąc u dwóch lekarzy, oboje początkowo stwierdzili, ze to nie świerzb, a reakcja alergiczna. Domowników nie zaraziłam, jednak zaraziłam swoje partnera z którym spałam pod jedna kołdra. Ponownie wiec wróciłam do dermatologa (tym razem z chłopakiem), a pani doktor zapisała nam infectoscab 5%. Przez dwa dni był spokój, jednak pecherzyki zaczely pojawiać się ponownie. Na nogach wyglądają zupełnie inaczej - są czerwone, przypominające nieco ugryzienia po jakimś owadzie (ale w materacu nic nie znaleźliśmy). Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.