Problem z wytryskiem u 45-letniego mężczyzny

Zmieniłem partnerkę, z którą świetnie się nam układa w łóżku. Z byłą żoną sporadycznie współżyłem, gdyż nie miała takiej potrzeby. Z obecną partnerką kochamy się bardzo często. Od jakiegoś miesiąca nie mogę dojść i mnie to martwi. Z erekcją nie mam problemu. Kochamy się czasami po 2 godziny i nic się nie dzieje. Pragniemy bardzo dziecka i nie wiem co mam robić, co się ze mną stało. Mam 45 lat, moja obecna partnerka 30. Proszę o pomoc....pozdrawiam. Piotr.

Z tego, co Pan pisze, w Pana życiu zaszły w ostatnim czasie istotne zmiany, zarówno w sferze emocjonalnej, jak i seksualnej. Zmieniła się partnerka, częstotliwość i charakter stosunków, a także motywacja podejmowania stosunków - chęć posiadania dziecka.
Z uwagi na to, że problem jest nowy, może być objawem zmian zdrowotnych, ale może także być spowodowany przyczynami psychologicznymi.
Zachęcam Pana do konsultacji z lekarzem jeśli problem z wytryskiem pojawia się także podczas masturbacji, jeśli nie - proponuję udać się na konsultację do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Witam, sprawa wymaga diagnostyki medycznej oraz psychologicznej. Proszę udać się do lekarza seksuologa on zleci odpowiednie badania. Pozdrawiam