Problem z wzwodem - co robić?

Mam 23 lata, jestem chory na padaczkę, biorę leki D*** i T*** 2 x dziennie, zauważyłem, że od jakiegoś czasu, gdy dochodzi do zbliżenia z kobietą, nie odczuwam satysfakcji w ogóle, przyjemność przynosi mi jedynie masturbacja i wtedy osiągam wytrysk. Zauważyłem też, że całkowicie podczas stosunku nie mogę się oddać przyjemności i już. Sam nie wiem, co jest przyczyną tego, czy te leki i choroba, czy ta masturbacja, czy to, że nie umiem się jakoś skupić. Piszę do państwa z prośbą o jakąś poradę, co mam zrobić, bo już nie wiem sam? Jeszcze rok temu było dobrze wszystko, później przez krotki okres 3 tygodni brałem O*** w zastrzykach, ale szybko przestałem, było to jakieś 8 miesięcy temu. Co powinienem zrobić z tym wszystkim? Proszę o jakąś poradę
23 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości mogą być związane z działaniami niepożądanymi przyjmowanych leków. Zaburzenie funkcji seksualnych i rozkojarzenie jest niezbyt częstym działaniem niepożądanym opisanych leków, jednakże występującym u pewnych pacjentów. Opisane leki przeciwpadaczkowe na ogół nie powodują ciężkich działań niepożądanych.

Warto także zrezygnować z masturbacji, gdyż ta forma stymulacji może osobno prowadzić do zaburzeń seksualnych w przypadku kontaktów z partnerką, szczególnie jeśli onanizm jest nadużywany.

Proponuję skonsultować problem z neurologiem lub seksuologiem, być może zostanie dodany lek poprawiający jakość życia seksualnego lub też zmieniona zostanie obecna terapia padaczki.

Redakcja abcZdrowie.pl