Problem z wzwodem po pierwszym stosunku - jak go rozwiązać?

Witam, od kilku tygodni mam problem z pełnym wzwodem po pierwszym stosunku - penis jest leniwy i choć penetruję partnerkę, to nie ma pełnego wzwodu i opada jak po pierwszym wytrysku. A jeśli chodzi o pierwszy raz, jest wszystko OK, tylko przy drugim jest taki problem, a rok temu mogliśmy się kochać kilkakrotnie, raz po razie. W czym jest problem? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Problem, o którym piszesz może mieć związek z Twoją kondycją fizyczną. Może też być spowodowane przemęczeniem, niedawno przebytą chorobą.

Zalecam prowadzenie zdrowego trybu życia, ewentualnie zmianę diety.

Pozdrawiam