Problem z zaczerwienionym napletkiem i krostami na penisie

mam problem z zaczerwienionym napletkiem i krostami na penisie. walcze z tym juz okolo rok kiedy to w posiewie cewki wykryto u mnie rzeżaczke. bylem przeleczony wieloma lekami, azytromycyna detromycyna bactrim biseptol xorimax xywelam z masci to bedicort floxal pimafucort clotrimazolum fucidin travocort undofen i caly czas mam nawroty, np jak nie biore przez tydz antybiotykow to wyskakuje mi ponownie na zoledziu czerwone krosty a na napletku robia sie ranki. dziekuje za odp

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest wykonanie posiewu oraz ew. pobranie wycinków zmian skórnych, aby ustalić przyczynę dolegliwości i wrażliwość na leki w przypadku infekcji.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy Pana partereka była leczona? Być może ciągle od nowa się Państwo zakażacie. Proszę ponownie udać się do dermatologa wenerologa, być może konieczne są dalsze badania, on zaleci odpowiednie postępowanie. Proszę też po leczeniu wyprać wszytkie ręczniki i bieliznę osobistą!