Problem z zadowoleniem partnerki

Witam, dręczy mnie problem że nie mogę zadowolić swojej partnerki. Zdecydowaliśmy się uprawiać seks lecz gdy ona dotykała penisa i go całowała on reagował tym że był twardy ale nie wytrysnął. Problem zaczął się gdy chciałem wejść w swoją partnerkę wtedy penis zrobił się miękkszy i wytrysnął, jeszcze kiedy leżałem na partnerce ona powiedziała mi że cały drżę i serce bije mi bardzo szybko. W tamtym momencie wszystko wg mnie się zrujnowało, dręczy mnie to że dałem plamę. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Na podstawie jednego tylko stosunku nigdy nie stwierdza się żadnych zaburzeń czy nieprawidłowości. Początki życia seksualnego większości ludzie napotykają na różnego rodzaju trudności. W Pana opisie zbliżenia z partnerką nie ma niczego dziwnego czy niepokojącego - poza tym, jak duży stres to w Panu wywołało.
Ten seks nie poszedł "po Pana myśli", ale tak właśnie wygląda naturalne współżycie normalnych ludzi - różnie.
Z pewnością czas i stopniowe zbieranie doświadczeń (a przede wszystkim opanowanie lęku, stresu i poprawa swojej samooceny) sprawią, że kolejne zbliżenia będą dla Państwa coraz bardziej satysfakcjonujące.

Pozdrawiam!