Problem z zajściem w ciążę u 20-latki

Witam. Mam problem z zajściem w ciąże, 5 miesięcy tamu miałam usuwaną torbiel z lewego jajnika i wszystko poszło dobrze. Od dłuższego czasu staram się o dziecko i nic. Testy owulacyjne pokazują, że mam dni płodne. Brałam również różne witaminy, kwas foliowy itd i dalej nic... Bardzo proszę o jakąś pomoc. Ania

Witam,
usunięta torbiel z jajnika nie powinna istotnie wpłynąć na Pani płodność.
Należy podejmować próby, jeżeli będą one bezskuteczne po 12mcach - należy zwrócić się do poradni ginekologicznej celem wykonania badania HSG,

pozdrawiam