Problem z zakochaniem się

Witaj Mam duży problem. Poznałam kolesia. Ja chciałam związek on przyjaźń i nie chce wcale zwiazku i to się nie zmieni. Co mogę zrobić by mógł zakochać się. Twierdzi ze ma problem z zakochaniem. Czy masturbacja źle wplynęła na to. Twierdzi że nie jest gotowy na związek. Długo rozmawialiśmy o tym. Zależy mi na nim. Co zrobić?

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu chciałbym Panią przestrzec przed nadmierną odpowiedzialnością za budowanie relacji, związku. Nie jest Pani odpowiedzialna za stopień dojrzałości i gotowości do trwałej relacji u osoby, która się Pani podoba. Proszę bardziej zdecydować czy chce Pani na tą gotowość u tej konkretnej osoby czekać, czy poszukać kandydata na partnera, który jest równie gotowy jak Pani. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Krótko rzecz ujmując, nie da się kogoś zmusić do zakochania. A nawet jeśli, taki związek w końcu się rozpada właśnie przez to, że był wymuszony. Ostatecznie może Pani utrzymywać relację wierząc, że w końcu zmieni zdanie. Jednak nigdy nie ma pewności, że tak się w ogóle stanie.