Problem z zaparciami i zbierającymi się gazami

Witam od dłuższego czasu mam problem z zaparciami i zbierającymi sie gazami dzis w niespuszczonym od razu kale zauwazylam jakby wyplukana krew czy powinnam sie niepokoić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może będzie konieczność udania się do lekarza proktologa.