Problem z zaskórnikami u 21-latka

Witam, mam pytanie odnośnie stanu mojej skóry. Mam 21 lat, już od dawna mam problem z zaskórnikami. Byłem u kilku dermatologów, ale nic nie pomogło, problem jest o tyle dziwny, że mam je najczęściej w miejscu wyrastania włosu, choć nie tylko, bardzo dużo na nosie. może mają Państwo jakiś pomysł co zrobić z tym problemem, nie mam też dużo kasy, aby wydawać na ciągłe wizyty u dermatologa, bo one i tak mało skutkują.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem medycyny estetycznej, który po konsultacji oraz ocenie Pana problemu dobierze odpowiedni zabieg. Jest ich naprawdę dużo- od peelingów medycznych po różnego rodzaju lasery (Gemini, Mosaic CO2).

Pozdrawiam serdecznie.