Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 2 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z zaśnięciem, brak koncentracji, kołatanie serca

Mam 24lata i jestem wciąż zmęczona i obolała.Od kilku lat zanim zasnę leżę 3-4godz czasem leżę tak do następnego dnia niezależnie o której wstanę i jak wyglądał dzień.Czasem Gdy już myślę że zasnę włącza mi się drugi akumulator.Dostałam alergii na kurz i wiele innych czynników.Testy nic nie wykazały a w szpitalu zastrzyk odczuleniowy pomaga.Przy zmianie pogody mam kołatania serca.Gdy ktoś coś do mnie mówi po 2 lub 3sec.to do mnie dociera.problem z koncentracją, ziemista cera, sińce pod oczami.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Jak pozbyć się ostrej biegunki?

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie! Niestety, drogą internetową nie da się postawić żadnej diagnozy i stwierdzić, co Pani dolega. Objawy, które Pani wymieniała w poście, są nieswoiste i trudno na ich podstawie nawet próbować przewidywać, co Pani jest, na co Pani cierpi. Zmęczenie, problemy ze snem, alergia, kołatanie serca, sińce pod oczami, problemy z koncentracją uwagi mogą wskazywać zarówno na choroby natury fizycznej, jak i psychicznej, np. zespół chronicznego zmęczenia, zaburzenia lękowe, anemię, depresję. Powinna Pani udać się do lekarza ogólnego i zrobić przynajmniej podstawowe badania diagnostyczne, by sprawdzić, czy Pani organizm funkcjonuje prawidłowo. Jeżeli badania wyjdą w porządku, wówczas będzie można szukać przyczyn Pani dolegliwości w czynnikach natury emocjonalnej. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy