Problem z zasypianiem i wybudzaniem w depresji

Dlaczego w depresij mam problem z zasypianiem ale gdy juz zasne to juz nie more sie dobudzic spam gym nawet caly dzien lecze sie 2 plata biore venlofeksyne 150 mg raz dzienie czuje sie troche lepiej ale nie wiem jak dlugio musze Brac zeby czuc sie zdrowy

Witaj!
jednym z objawów w depresji mogą być problemy ze snem, dodatkowo venlafaksyna może powodować zwiększone zmęczenie i stąd problemy z dobudzeniem. Jeśli chodzi o długość brania leku w czasie to musi o tym zadecydować lekarz prowadzący, który wypisuje panu leki. Pozdrawiam

Witam!
Po pierwsze proszę poobserwować synka , kiedy to robi , czy nie może zdążyć bo jest zaabsorbowany czynnościami związanymi z zabawą , czy jest inna przyczyna, tylko pani poprzez wnikliwą obserwację może wywnioskować jaka może być. Proszę też częściej sadzać 5 latka na sedesie na wkładce dla dzieci i wtedy łatwiej będzie pani zaobserwować kiedy malec chce się wypróżnić. Pozdrawiam i powodzenia.