Problem z zasypianiem po usunięciu prawego płata tarczycy

Witam Ponad roku temu miałam operację i usunięto mi prawy płat tarczycy wraz z cieśnią. Wyniki poziomu hormonów tarczycy były w normie ale miałam guza 24/26 mm. Po operacji przyjmuje eutyrox 35g połówkę z 70. Wynik TSH jest w normie ale mimo starań wszystko zabieram na wadze, do tego wypadają mi włosy i często jestem zmęczona nie planuję nad zasypianiem. Staram się o dziecko. Lekarz nie łączy objawów z niedoczynnością gdyż TSH jest dobre. Czy mogę wykonać inne badania by mieć pewność co do dawki i tego co się dzieje z moim organizmem. Przed zabiegiem ważyłam 60/62 kg obecnie wiążę 67 kg przy wzroście 169 cm wiek 31 lat

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.