Problem z zasypianiem u 2-letniej córki

Witam.Mamy problem z zasypianiem naszej 2 letniej córeczki.Do niedawna usypialiśmy ją i zostawialiśmy w pokoju.Teraz budzi się przy każdej próbie wyjścia z pokoju,płacze i jakby mogła bawiła by się do 2 w nocy.Śpi z nami w sypialni w swoim łóżeczku na samo słowo "spać" zaczyna płakać,wrzeszczeć i mówić że jeszcze nie chce, budzi się w nocy płacząc albo się złoszcząc.Nie mamy z mężem już dla siebie ani chwili i nie wiemy co robić? Czy jest coś nie tak i czym jest to spowodowane?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zapewne jest to kwestia przyzwyczajenia dziecka do właśnie pewnych już wzorców. Zalecałbym w razie niemożności poradzenia sobie samemu z problemem wizyte u psychologa dzieciecego celem uzyskania porady. Pozdrawiam