Problem z zaufaniem i wiernością partnera

Dzien dobry, Bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co robic. Moj chlopak ma grzybice wewnetrzna, kupuje suplementy zeby mu pomoglo. Jest znacznie lepiej teraz. Jestesmy w zwiazku 8 lat, nie mamy dzieci. On wyjechal do Polski na 2 tygodniowy urlop i powiedzial mi ze bedzie sie na imprezie calowal. Poszedl na impreze z kuzynem. Przed impreza napisal mi ze nie traktuje mnie powaznie a chwile potem pytal jak tam sie czuje. Od tamtego momentu nic nie pisze. pProsze o pomoc

Zachowanie partnera nasuwa wnioski o jego braku zainteresowania utrzymywaniem relacji i o niechęci do brania odpowiedzialności za relację. Ważne, by wiedziała Pani czy taki brak wierności i zaangażowania w związek partnera jest Pani wstanie znieść na dłuższy czas. Bo partner nie ma motywacji do zmiany i szansa, że jego zachowanie się zmieni nie jest duża.

Dzień dobry. Z Pani opisu wynika, że partner nie jest zainteresowany związkiem. Musi sobie Pani zadac pytanie dlaczego jest Pani w tej relacji? Pozdrawiam.