Problem z zazdrością w małżeństwie

Witam ,nie wiem co się dzieje w mojej głowie .jestem zazdrosna o męża i kiedy coś pomysle to w mojej głowie powstaje scenariusz następnie wpadam w histerie mam myśli samobujcze .pomocy co mam robić .kiedy rozmawiamy z małżonkiem wszystko odchodzi i staję się normalna.Mam też problemy z córką cierpi na samodystrukcje czy to wszystko tak przeżywam że odbija się na mojej psyczhice???

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza