Problem z zębem po leczeniu kanałowym

Witam. Otóż mam problem z zębem po leczeniu kanałowym. 2tyg temu miałam pierwsza wizytę i Pani doktor zatruła zęba. Po znieczuleniu bolało trochę. Swoją druga wizytę miałam w tą sobotę (28.02) do dzisiaj cały czas boli mnie ząb a jest poniedziałek. Zadzwoniłam tam to Pani powiedziała, że to normalne, że teraz jest tam antybiotyk i może boleć. Boli prawie cały czas o zagryzaniu już nie wspomnę. Ile czasu taki ból się może utrzymywać? I czy to na pewno jest "normalne"?

Mam nadzieję,że Pani problem już jest rozwiązany.Leczenie jakie u Pani rozpoczęto często jest bolesne i długotrwałe.Proszę udać się na leczenie kanałowe do gabinetu ,w którym używa się mikroskopu i stosuje nowoczesne metody i na jednej wizycie może Pani wyleczyć zęba.Leczenie takie jest prywatne,nie jest refundowane przez NFZ.Pani jest młoda osobą i warto korzystać z najnowocześniejszych metod.