Problem z zimnymi stopami oraz drętwieniem stóp i łydek przy wypoczynku

Wita! Mam problem od jakiegoś czasu z zimnymi stopami oraz drętwieniem stóp i łydek przy wypoczynku. Zdarz się często że podczas snu budzę się z zimna. Czasem gdy obudzę się w nocy i pójdę do kuchni to robi mi się czarno przed oczami i moje ciało robi się wiotkie jak bym miała zemdleć. Rano po przebudzeniu gdy wstaję nie mogę stanąć na nogi ponieważ odczuwam ból mrowienie i drętwienie stóp. Nie robiłam żadnych badań mam żylaki na jednej nodze. Dziadek chorował na Bergera.

Objawy choroby Bergera są inne należy zgłosić się do lekarza poz i wykonać podstawowe badania krwi łącznie z poziomem hormonów tarczycy, pozdrawiam

Proszę się udać do lekarza rodzinnego.On dokładnie oceni Pani sytuację zdrowotną zleci odpowiednie badania( ekg,laboratoryjne ? w tym gospodarkę tłuszczową ) a także zdecyduje czy należy się udać do specjalisty angiologa.

Pozdrawiam