Problem z żółcią po operacji pęcherzyka

Witam mam pytanie jestempo operacji woreczka rok temu.Od dłuzszego czasu mam problem z zołcia bilirubina jet 6mg z tym to się wiąże .Mam w lutym wizyte w poradni gastro mam zrobic badanie usg brzucha.Co to moze byc czy cos z watroba czy sledziona prosze o odp bardzo sie boje

Witam,
nie podała Pani dokładnie obecnych dolegliwości.
Możliwa kamica przewodowa - wskazane badanie USG jamy brzusznej, próby wątrobowe i bilirubina + wizyta u lekarza z wynikami.

pozdrawiam!