Problem z żółcią po operacji pęcherzyka
Witam mam pytanie jestempo operacji woreczka rok temu.Od dłuzszego czasu mam problem z zołcia bilirubina jet 6mg z tym to się wiąże .Mam w lutym wizyte w poradni gastro mam zrobic badanie usg brzucha.Co to moze byc czy cos z watroba czy sledziona prosze o odp bardzo sie boje

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Badania krwi - hemoglobina
Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.
Witam,
nie podała Pani dokładnie obecnych dolegliwości.
Możliwa kamica przewodowa - wskazane badanie USG jamy brzusznej, próby wątrobowe i bilirubina + wizyta u lekarza z wynikami.
pozdrawiam!