Problem z zsunięciem napletka u 4-latka

Mój. Syn w wieku 2 lat miał zapalenie napletka i zabieg rozciecia i oczyszczenia teraz ma 4 przy zsuwaniu napletka podczas kąpieli w cieplejszej wodzie w czasie gdy członek się powiksza napletek jest jakby za ciasny gdy normalnie czynność ta odkrywa całą zoladz . Czy mój syn ma stulejke czy napletek rozciagnie się z czasem ?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w wieku Pani syna napletek powinien już móc zsuwać się z żołędzi całkowicie. Proszę zgłosić się z dzieckiem do urologa - tylko na podstawie badania klinicznego będzie można zadecydować o ewentualnym leczeniu i możliwościach rozciągnięcia napletka.