Problem ze schudnięciem a choroby

Dzień dobry. Mam duży problem ze schudnięciem. Mam pcos, Hashimoto, cukrzycę typu 2, od zawsze jestem osobą aktywną,dbającą o dietę. Od pół roku bardzo rygorystycznie przestrzegam diety z niskim IG(bardziej w stronę keto) nie jem więcej niż 3 posiłki dziennie i stosuje IF (dzięki temu przestałam tyć), codziennie ćwicze rano i wieczorem (rano ćwiczenia siłowe, wieczorem około 45 - 60 min orbitreka). Biorę Siofor 2000, od pół roku mam dobre tsh. Przez pół roku schudłam tylko 2 kg co mogę zrobić? Czy jest szansa kiedykolwiek schudnąć? Przez choroby przytyłam prawie 30 kg. Mam 30 lat. Dziękuję.

Insulinooporność jest mocno niesprawiedliwa. Doradziłabym przede wszystkim zmniejszenie ilości treningów oraz ilości białka w diecie na korzyść tłuszczu. Trening raczej rano / do południa. Na kolację same węglowodany.