Problem ze schudnięciem u 25-latki

Witam. Mam 25 lat i od roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Qlaira. W ciągu roku przytyłam 17 kg (jeszcze przed zaczęciem przyjmowania tabletek przytyłam większość kg). Byłam na różnych dietach od października, a schudłam tylko 5 kg. Teraz jestem na diecie 1400-1500 kcal (mam 156 cm wzrostu, ważę teraz 65 kg), która składa się: 50% warzywa, 30% białko i 20 % węglowodany , ćwiczę 4h w tyg orbitrek. Niestety nie mogę nadal schudnąć, piję 2l wody dziennie. Tarczyca w normie. co zrobić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

nie podała Pani ile tłuszczu jest w diecie, proszę wykonać analizę żywienia w pobliskim gabinecie.

Pozdrawiam serdecznie