Problem ze skórą między moszną i odbytem

Dzień dobry. Mam 25 lat i od dwóch dni takie objawy okolica między moszną a odbytem zrobiła się twardsza tak jak by pod skura coś było znaczy takie zgrubienie nie da się usiąść na tą zmianę. Nie jest ona widoczna z zewnątrz brak zaczerwienia. Dodam że hemoroidy posiadam ale nie potwierdzone przez lekarza zmiana ta boli jak hemoroid. Nie można odkaszlnac i kichać przy wypruznianie mniej boli. Umówiłem się do lekarza rodzinnego ale to trochę potrwa a nie można normalnie funkcjonować. Co to może być. Z góry dziękuję za odpowiedź

Szanowny Panie, przykro mi ale bez badania nie potrafię pomóc, musiałbym zobaczyć tę zmianę aby się wypowiedzieć