Problem ze snem i anemia

witam,mam problem,otóz nie moge spac w nocy,a jak juz zasne to spie ok 3 godziny dziennie,a wstaje do pracy o 4 rano i wtedy ciezko jest wstac z lózka.cierpie na anemie od dłuzszego czasu.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy ze snem mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być pośrednio związane z anemią. Przede wszystkim sugeruję diagnostykę i leczenie anemii. Jeśli nie przyniesie to poprawy, konieczne będzie włączenie leków ułatwiających zasypianie.