Problem ze snem u 11-miesięcznej córki

Witam, Mam problem ze snem MOjej 11 miesięcznej Córci. Mała zasypia na noc około 20 i śpi 2- 3 godziny nawet bez zmiany pozycji, ale potem budzi się co 10 - 15 minut i z zamkniętymi oczami kwęka i siada. Wkładamy jej smoczek i dajemy do popicia wodę ale to nie pomaga za chwilę sytuacja się powtarza. nie wiemy czym może to być spowodowane. Robiliśmy badania wyszedł niedobór żelaza ale chyba nie jest to przyczyną. Mała miała skazę białkową jednak podawaliśmy Latopic i teraz je nabiał.Proszę opomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W tym wieku dzieci potrzebują bliskiego kontaktu z rodzicami. Być może córka potrzebuje tylko Państwa bliskości. Jeśli jest to dla Państwa duży problem, możecie spróbować przespać jedną noc z córką w łóżku i zobaczyć, czy jej "dolegliwości" ustąpią.