Problem ze snem u mojego 5-miesięcznego synka – co robić?

Witam, mój syn ma problem ze snem w ciągu dnia. Każda próba usypiania kończy się 20-30-minutową drzemką. Wieczorami chodzi późno spać, czyli tak około godziny 22.30, zasypia twardo na 2,5 godziny. W nocy budzi się kilka razy do piersi. Byłam na wizycie u swego pediatry, poinformowałam go o problemie, a on poinformował mnie, że dzieciaczki tak mają. Proszę o poradę, bo nie wiem, co mam robić, aby pomóc mojemu synusiowi.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam;)

Dziecko jest w tym wieku, że może budzić się, sygnalizując głód, na karmienie piersią i jeśli maluszek nie przejawia, żadnych niepokojących objawów, to niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość i przetrwać te nocne pobudki:)

Za jakiś czas, kiedy przestanie Pani karmić dziecko piersią, sytuacja może ulec zmianie:)

Pozdrawiam