Problem ze spaniem w nocy u 18-miesięcznej córki

moja córeczka ma 18 miesięcy od kilku tygodni ma problemy ze spaniem w nocy regularnie kładziemy ją spać około 20 - 20.30 i następnie w środku nocy budzi się np, około pólnocy lub trochę później i nie śpi nawet przez 4 godziny nie pomaga przebieranie tulenie próba wspólnego usypiania, Hania poprostu jest wyspana, nie zmeinia to faktu że w ciągu dnia ma jedną drzemkę która trwa maksymalnie 1,5 godziny, staramy się czas spędzać aktywnie wychodzimy na spacery, próbując"zmęczyć" ale to nie pomaga

Aleksander Ropielewski

Jeżeli córka nie ma objawów osłabienia lub choroby oraz dobrze przybiera na masie i rośnie to widocznie taki ma biorytm i nie potrzebuje więcej snu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski