Problem ze spierzchniętymi ustami

Witam, mam problem ze spierzchniętymi ustami. Moje usta są koloru bordowego zarówno jak i skóra wokół ust, stosowałem różne pomatki, kremy, a nawet maści na trudni gojące się rany i stany zapalne. Prosił bym o polecenie mi jakiegoś leku/maści lub innego sprawdonego sposobu domowego. Z góry Dziękuję

Witam Pana,

Proszę o informacje od kiedy boryka się Pan z problemem przesuszenia ust? Być może cierpi Pan na niedobory witamin bądź występują inne zaburzenia w organizmie.
Tymczasem proponuje używać preparatu Nanobase ( do kupienia w aptece)

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Przed aplikacją balsamu do ust warto zrobić peeling ( wersja domowa to np cukier + oliwa z oliwek) alternatywą jest też zastosowanie miękkiej szczoteczki do zębów - po takim masażu poprawi się ukrwienie oraz zostaną usunięte martwe komórki naskórka. Następnie można posmarować wargi miodem, wazeliną lub olejem kokosowym.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam