Problem ze stawami po rozpoczęciu ćwiczeń na siłowni

Witam , Mam problem ze stawami (łokcie , nadgarstki oraz barki) ponieważ zacząłem cwiczyć na siłowni .Ból nie jest zbyt mocny jak jestem czymś zajęty to go nie czuję , zawsze robię przed rozgrzewkę .Co to może być ? Czy musze skończyć ćwiczyć ( ćwiczę od 3 tygodni) .Czy musze iść z tym do lekarza? Czy branie jakiś preparatów na stawy coś pomoże ? Dodam ze jestem w wieku dojrzewania ? I od małego miałem kłopot ponieważ często chorowałem czy też miewałem rożne skrecenia i bóle stawów

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.