Problem ze stosunkami seksualnymi po porodzie

Witam, po porodzie córki (maj 2012) mam problemy z stosunkiem seksualnym. Podczas seksu lub głębokiej penetracji boli mnie w podbrzuszu i to bardzo, po stosunku okolice pochwy są opuchnięte a nieraz wydobywa się śluz z krwią. Orgazm to dla mnie przedawnienie, podczas stosunku nie czuje nic lub ból a nie chcę powiedzieć tego mężowi by nie zaburzyc relacji, jego ego? Boję się... Unikam stosunków... Porob był kleszczowy.. Jestem zmęczona improwizowaniem - pomóżcie!

Dzień dobry!

Warto, aby skonsultowała się Pani osobiście zarówno z ginekologiem seksuologiem, jak i psychoterapeutą seksuologiem.
Ukrywanie trudności przed partnerem utrwala trudności i może negatywnie wpływać na relacje. Za to wspólna praca nad rozwiązaniem i odzyskaniem przyjemności z seksu - scalić i umocnić związek.

Pozdrawiam!