Problem ze stresem a stosowanie leków uspokajających

Dzień Dobry Mam problem ze stresem.Codziennie rano jak wstaję do pracy budzę się ze stresu ,a rano nic nie moge zjeść bo czuje , że zwymiotuje. Nie umiem się odpręzyć i podejsc do wielu czynnosci z dystansem. Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Są jakies leki które pomogą mi uspokoić się ?

Witam
Długotrwały stres może prowadzić do bezsenności,
pogorszenia pamięci, chronicznego bólu głowy, problemów
z trawieniem, wymiotów, cukrzycy, chorób serca i układu krążenia,
nowotworów, zaburzeń lękowych , nerwicy, depresji,
i wielu innych zaburzeń.
Objawy stresu będą się nasilać.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Myślę , że obecnie najlepszym rozwiązaniem będzie
niezwłoczne podjęcie psychoterapii.
Proszę nie czekać, aż stres wyniszczy Pana organizm.
Terapeuta pomoże Panu odzyskać równowagę wewnętrzną
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, leki uspokajające może przepisać lekarz psychiatra jednak odradzam tego typu rozwiązanie w pana sytuacji. Zachęcam raczej do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty i rozpoczęcia psychoterapii w podejściu behawioralno - poznawczym w celu obniżenia napięcia związanego z pracą. Pozdrawiam.

Witam Pana. Po przeczytaniu Pana postu z przekonaniem stwierdzam, że potrzebuje Pan bezpośredniego kontaktu ze specjalistą. Proszę nie sięgać po sposoby poradzenia sobie z dolegliwościami/objawami na własną rękę np. sięganie po leki). Potrzebna jest diagnoza postawiona przez specjalistę. Jeśli podejrzewa Pan wpływ stresu proszę jak najszybciej umówić się na wizytę u psychologa, który pomoże Panu określić źródła Pana stresu i wypracować skuteczne sposoby redukowania jego natężenia. Być może psycholog zasugeruje Panu również wizytę u lekarza by upewnić się, co do Pana zdrowia fizycznego i potrzeby ewentualnej farmakoterapii. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/