Problem ze stresem chronicznym

Mam problem ze stresem chronicznym, boli mnje brzuch trace wlosy czuje sienslabssy, a tak naprawde jedyne co robie to po prostu planuje zycie, stsram sienwprowadzic nowe rzeczy, nowe idee sprawdzam i tak naprawde nienwiem jaknchociaz przez n chwile n sie srelaksowac ;/-Bardzo mi zalsy na tym zeby wszystko mi sienudalo, poza tym mam zaległości a energii coraz mniej ; ( sie zensie dorobie jakiegos raka jak bede ciagle taki w stresie ;/-Ale nie mam pomyslu na to jak moge sobie pomoc ;/

Witam, zachęcam do wizyty u psychoterapeuty, bedzie Pan miał możliwość przyjrzenia sie co sie z Panem dzieje i poszukania nowych konstruktywnych rozwiązań. Obniży to tez poziom napiecia i stresu. Pozdrawiam