Problem ze stworzeniem szczęśliwego związku i brak zaufania

Witam, mam problem ze stworzeniem szczesliwego zwiazku pelnego zaangazowania i czulosci. nie mam zaufania do kogokolwiek z kim sie spotykam przez co mam wrazenie ze pale za soba mosty moje relacje sa plytkie jestem w nich zagubiona nie mam odwagi zamanifestowac swojej wyjatkowej osobowosci do ktorej moglabym "wracac" tak naprawde nie wiem kim jestem wszystko biore do siebie i łapie sie na spelnianiu cudzych oczekiwan a moje sa bardzo powierzchowne i nie potrafie byc wzgledem nich konsekwentna

Witam. Z treści Pani listu wynika, że może mieć Pani niskie poczucie wartości i nie ufać sobie. Warto przeanalizować w rozmowach z psychologiem podłoże tego rodzaju myślenia o sobie. I zbudować w oparciu o psychoterapię psychoanalityczną nową wartościową sylwetkę osobowości. Powodzenia w podjęciu trudu walki o siebie.