Problem ze szczęką u 25-latka

Witam mam 25 lat. i mam problem ze szczęką. Otóż pozwolę sobie zacząć od początku pewnego dnia budzać sie zaczełem czuć ucisk w szczęce taki podobny do mechanizmu który jest nie wystarczający nasmarowany ,, czułem blokade'' więc próbowałem z rana rozruszac żuchwę po godzinie robiło mi się lepiej. Po kilku dniach w okolicach stawu skroniowo zychowego poczułem ciepło aż do okolich kąta żuchwy przy delikatnych ruchach czujac te cieplo przy rozciąganiu zychwy zaczęły sie delikatne trzaski chrupania dodam ze nigdy tego nie miałem wcześciej ,gdy próbowałem powtórzyć to po lewej stronie tuż przy skroni trzasneło mi i od tamtej pory zmagam się z bólem nie jest to ból bezpośrednio tego stawu lecz jest on dość dziwny. jest to ból rozposcierający się po karku idącu do ucha od ucha przy zuchwie aż po szyję nasila się gdy staw mi ,przeskakuje'' dochodzi do tego ból przy przełykaniu z lewej strony gardła oczywiscie gdy nastawie szczękę ból znika oczywiscie nie nadługo bo mam wrazenie jakby staw zmienial swoje położenie jak tylko nie pilnuje zeby byl podciągniety nie jestem doktorem i nie znam sie na tym ale wlasnie takie dokuczają mi dolegliwosci opisuje dosyc szczegółowo bo zyje z tym od okolo roku i nie wiem jak juz lekarzom mam to tlumaczyc według lekarza nie powinien przeskakiwac była robiona tomografia stawów skroniowo zuchwowych oraz twarzoczaszki opisana bardzo szczegołowo jednak fizycznie rzecz biorac czuje jak staw przeskakuje. laryngolog oraz neurolog mówią ze moze to być neuralgia nerwu trójdzielnego w takim razie skąd ból tylko przy tym stawie ? czuje szum w uchu bol jest podobny do tego który obejmuje pol twarzy czasem nawet w zęby zachodzi. jest to bardzo dokuczliwe i męczące Dlatego prosze o szybką odpowiedz co tak naprawde mogło mi się stać ? i do jakiego specjalisty się udac z takim problemem?

Konieczne jest zespołowe leczenie asymetrii czaszkowo-zgryzowej, wady postawy i stawu skroniowo żuchwowego. Dobrze jest trafić do lekarza zajmującego się chirodoncją - połączeniem ortodoncji i chiropraktyki. Pozdrawiam